kurumsal hizmetlerimiz uluslararasi insan kaynaklari iletişim
01 Hakkımızda
02 Değerlerimiz
03 Ortaklar
Özcan Aksu
Gamze Türkin Aksu
Baycan Aksu

Nitelikli, deneyimli ve dinamik kadromuzla müşterilerimize Uluslarası Denetim Standartları, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) ve Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) düzenlemelerine uygun olarak Bağımsız Denetim, İç Denetim & İç Kontrol Sistemleri Danışmanlığı, Kurumsal Finans, Vergi & Revizyon ve Halka Arz konularında hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin sunumunda mesleki etik ilkelere tam uyum ve mesleki bağımsızlık esastır. Maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde, müşterilerimizin ihtiyaçları tespit edilmekte ve bu ihtiyaçların giderilmesine dönük olarak uygun çözüm yolları üretilmektedir.

MGI, uygulama tecrübesi ve akademik kariyeri birleştiren uzman kadrosu ile yüksek kalite anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst düzeye yükseltmek İçin mesleki alandaki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip etmektedir.

MGI, dünya pazarlarındaki globalleşme ile gelişen teknolojilere ayak uydurarak genişleyen Avrupa Birliği sürecine hızlı adapte olabilecek teknolojik alt yapıya ve insan gücüne sahiptir.

 

 

 

 

Web Tasarım